+48 77 400 38 40

Centrum pojazdów specjalistycznych

O firmie

Truckport Sp. z o.o. od dziesięciu lat jest jedną z największych polskich firm zajmujących się sprzedażą samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. W tym okresie daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny partner biznesowy dla tysięcy klientów z całego świata.

 

W stałej ofercie posiadamy około 200 pojazdów zarówno na naszym placu w Dąbrowie jak i w Niemczech.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów z przeznaczeniem budowlanym takich jak: wywrotki, pojazdy z HDS, betonomieszarki, pompy do betonu jak również maszyny budowlane. Posiadamy także w ofercie szeroką gamę innych pojazdów, takich jak: ciągniki siodłowe, naczepy, pojazdy komunalne oraz wiele innych.

 

 


Nasz zespół handlowców na bieżąco monitoruje rynek pojazdów ciężarowych w Europie dzięki czemu mamy dostęp do najlepszych ofert. U nas zawsze znajdziecie Państwo interesujące pojazdy. Ponadto jesteśmy w stanie sprowadzić każdy samochód na indywidualne zamówienie lub zbudować dla Państwa dowolny pojazd według podanej nam specyfikacji.

 


Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów proponujemy Państwu odkup pojazdu i finansowanie zakupu na atrakcyjnych warunkach. Współpracujemy z wiodącymi w Polsce instytucjami finansowymi by zapewnić Państwo najbardziej korzystną formę kredytowania lub leasingowania zakupu.


Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Wyszukiwarka pojazdów

Zapytaj handlowca

Viktoria Sologubova

Kierownik sprzedaży

tel. +48 77 400 38 46
kom. +48 669 808 888
viktoria@truckport.pl

Wyślij zapytanie

Akceptuję regulamin